Budzić się piękną i zadbaną to marzenie każdej kobiety. Marzenie to stało się rzeczywistością dzięki makijażowi permanentnemu, nie tylko brwi, ale twarzy ogólnie. Nic dziwnego, że tatuaż kosmetyczny jest szybko rozwijającą się częścią przemysłu kosmetycznego i zdrowotnego. Wykonywany przez profesjonalistów makijaż permanentny brwi może optycznie zmniejszyć naturalne defekty, takie jak asymetryczne rysy czy przebarwienia. Permanentny eyeliner lub kolor ust wygląda bardziej naturalnie niż zwykły makijaż. Makijaż permanentny brwi jest idealny dla osób prowadzących aktywny tryb życia, sportowców oraz tych, którzy mają osobiste ograniczenia, takie jak zły wzrok lub tych, którzy cierpią na chorobę Alzheimera lub Parkinsona. Zabieg ten jest świetnym rozwiązaniem dla zapracowanych kobiet na co dzień oraz osób często podróżujących. Wyobraź sobie jak wspaniale byłoby nigdy nie martwić się, że makijaż spłynie lub poplami strój.

 

Cudownie byłoby również móc wykonać zabieg makijażu permanentnego brwi u prawdziwego specjalisty. Polecamy poszukanie takowego w Sosnowcu – znajdują się tam najlepsi specjaliści od makijażu permanentnego brwi w branży

 

Korzyści z makijażu permanentnego brwi:

 

  • Minimalny ból i dyskomfort
  • Szybszy powrót do zdrowia po zabiegu
  • Rezultaty utrzymują się 1-3 lata
  • Brak krwawienia
  • Hipoalergiczny i bezpieczny dla skóry wrażliwej
  • Nie jest to tatuaż, przeznaczony do blaknięcia

 

Microshading – jako metoda makijażu permanentnego dająca efekt pudru

Microshading to nowa „technika megapikselowa” polecana dla osób z cerą tłustą oraz dla tych, którzy starają się uzyskać modny efekt pudrowego, permanentnego makijażu brwi. Metoda pudrowa polega na aplikacji tysięcy maleńkich kropeczek pigmentu, wprowadzanych w głąb skóry, stopniowo budujących kolor i określony kształt. Zabieg ten wykonuje się za pomocą maszyny do makijażu permanentnego oraz specjalnej igły, która dotyka tylko wierzchniej warstwy skóry. Efekt utrzymuje się od 1-3 lat.

 

Reklama: Powiększanie ust Dąbrowa Górnicza

 

Microblading + microshading = najlepszy możliwy efekt makijażu permanentnego brwi

Zabieg ten łączy w sobie zarówno manualną technikę microbladingu jak i efekt pudrowy (Microshading). Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają naturalnych brwi oraz dla tych, które po prostu chcą nadać swoim brwiom więcej wyrazu, dodać łuk. Metoda ta pozwala na stworzenie iluzji zarówno naturalnych włosków brwi jak i aplikacji pudru do brwi. Zapewnia to hiper realistyczne rezultaty, nadając twoim brwiom modny i naturalnie wyglądający wygląd.