Zdrowie

Powiększanie ust

Czy masz cieńsze usta niż chcesz? Czy Twoje straciły one z wiekiem objętość? Możesz rozważyć tymczasowe lub półtrwałe rozwiązanie: powiększanie ust. Powiększanie ust to zabieg, który wypełnia usta metodami chirurgicznymi lub niechirurgicznymi. Tworzy pełniejsze, jędrniejsze, bardziej młodzieńczo wyglądające usta. Istnieje kilka różnych sposobów na powiększanie ust Dąbrowa Górnicza. Oto opcje powiększania ust, jakie zapewnia dr Mitchell.

Wypełniacze skórne

Pod markami Restylane i Juvederm te zastrzyki z kwasu hialuronowego wypełniają usta przy użyciu materiału, który organizm wytwarza naturalnie. Dzięki temu kwas hialuronowy jest bezpieczny do wstrzykiwania i dobrze tolerowany przez organizm, co zmniejsza ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji.

Wypełniacze skórne są wstrzykiwane w gabinecie, a procedura trwa tylko kilka minut.

Zastrzyki tłuszczu

Inną naturalną metodą wypełniania ust są zastrzyki z tłuszczu. Tłuszcz używany w procedurze jest zbierany z innych części ciała za pomocą procedury liposukcji. Wyniki wstrzyknięć tłuszczu utrzymują się dłużej niż wypełniacze skórne (do kilku lat) i są ogólnie dobrze tolerowane, ponieważ używany tłuszcz jest już twój. Do tej procedury nie są potrzebne żadne nacięcia ust.

Implanty ust

Implanty ust są uważane za półtrwałe, ponieważ działają przez kilka lat. Implanty ust wykonane są z biodegradowalnych składników i miękkiej gumy silikonowej. Wprowadza się je do ust przez dwa małe nacięcia, które dzięki ułożeniu nie pozostawiają widocznych blizn na ustach.

Zabiegi implantacji ust trwają około 30 minut i wymagają tylko około jednego do trzech dni przerwy na regenerację po zabiegu.