Terapia wodorowa jest bardzo popularnym zabiegiem, który można wykorzystać na wiele sposobów. Przede wszystkim jest to zabieg bezinwazyjny i bezbolesny, co pozwala na pełen komfort przez cały czas. Oczyszczanie wodorowe odbywa się poprzez wytwarzanie cząsteczek wodoru, które wnikają w głąb skóry przy pomocy strumienia wody, co pozwala na bardzo dokładny peeling, usuwanie zrogowaciałego naskórka oraz redukcję wolnych rodników, które są przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat wystarczy przeczytać poniższy tekst, jednak zakładamy, że próbowałaś już m.in. wpisywania w wyszukiwarkę hasłą: “oczyszczanie wodorowe Sosnowiec”, co kończyło się fiaskiem. Zalecamy kontynuowanie poniżej, co pozwoli na przeanalizowanie sprawdzonych informacji na temat cudownego zabiegu oczyszczania twarzy, jakim jest oczyszczanie wodorowe.

 

Zabieg oczyszczania wodorowego – szczegóły

Aktywny wodór jest najsilniejszym ze znanych antyoksydantów. Jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek bez większych trudności wnika w głębokie warstwy skóry, gdzie wiąże się z najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, co prowadzi do pozbawiania je szkodliwych, czyli starzeniowych, dla skóry właściwości. Następnie w postaci wody wodór jest wydalany z organizmu, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.

 

Reklama: Gabinet kosmetyczny Dąbrowa Górnicza

 

Dodatkowym działaniem oczyszczania wodorowego jest wzmacnianie ścian włosowatych naczyń krwionośnych, co sprawia, że zabieg ten jest zalecany dla cer naczynkowych, czy nawet trądzikowych.