Wypożyczalnia komputerów wypożyczalni komputerów nierówna. To, że dana firma świadczy usługę wynajmu komputerów, nie znaczy, że będzie to usługa spełniające nasze oczekiwania. Wpisanie w wyszukiwarkę: “wypożyczalnia komputerów” nie gwarantuje nam znalezienie solidnej firmy. Dlatego chcąc dowiedzieć się więcej – wystarczy zadawać odpowiednie pytania. Oto krótka lista trzech przydatnych pytań, aby dowiedzieć się, czy nasza wypożyczalnia komputerów jest tą właściwą.

 

1. Czy macie akcesoria?

Oto niepokojący scenariusz: Twoje komputery przyjechały, ale nie masz przełącznika sieciowego, aby podłączyć kabel ethernet tak jak planowałeś.

Akcesoria są kluczowym elementem sprawiającym, że wynajem komputerów jest bezproblemowym doświadczeniem. Sprawdź, które akcesoria są wliczone w cenę, a o które musisz poprosić osobno.

Oto kilka popularnych akcesoriów, o które warto zapytać przed skorzystaniem z usług wypożyczalni komputerów: przełączniki sieciowe, blokady kabli, drukarki, monitory i myszy.

 

2. Skąd mogę mieć pewność, że oferujecie najlepszą cenę?

Zawsze warto pytać o ceny! Wiemy, że może to być mylące. Jedną z rzeczy, która pomaga, jest porównywanie ofert “jabłko do jabłka”, a nie tylko jednej dużej liczby, dzięki czemu widać dokładnie, co dostajesz w każdej ofercie i gdzie leżą różnice.

Sprawdź czy wypożyczalnia komputerów nie świadczy usługi w stylu “gwarancja najlepszej ceny”. Pozwoli Ci to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

 

Reklama: https://sitab.pl

 

3. Co się stanie, jeśli będę musiał złożyć to zamówienie wiele razy?

Czy wypożyczalnia komputerów zachowa wszystkie Twoje modyfikacje na pliku, czy też będziesz musiał zacząć od nowa, jeśli kiedykolwiek będziesz musiał powtórzyć zamówienie? Czy jest jedna osoba, z którą zawsze będziesz pracować, czy też za każdym razem będziesz musiał spotkać kogoś nowego? Wreszcie – czy Twoje wypożyczalnia komputerów będzie pracować nad poprawą każdego kolejnego zamówienia?